Geoblog.pl    bartekigosia    Podróże    Nowa Zelandia i ... New Zealand and ...    W poszukiwaniu miejsca pod namiot :)

W poszukiwaniu miejsca pod namiot :)

Nowa Zelandia
Nowa Zelandia, Fox Glacier

Gosia:
Jest juz ciemno gdy dojezdzamy. Idziemy przez miasteczko szukajac miejsca pod namiot bo placenie 28zl od lebka tylko za rozbicie namiotu na campingu dzis nam nie jest potrzebne. No i po kilku kilometrach znajdujemy w koncu nieogrodzone miejsce, rozbijamy namiot i idziemy spac :) Rano idziemy na camping i zostawiamy tam na 3 dni polowe naszych rzeczy - na najblizsze 3 dni mamy w planie kolejna wycieczke w gory do goracych zrodel :)

Bartek:
Just when we get to the end of teh city, car comes and takes to Fox Glacier (we are very lucky, because there are almost no cars here at this time). We look for a place to sleep, don't want to pay 7euros/person just for putting up a tent. There are many beautiful areas for camping, but all of them are fenced, and opposite to Norway it's forbidden here to go freely on the private area. After half an hour, we manage to find something, a bit hidden, 10meters from the road and go to sleep :)

salicjo
salicjo - 2010-02-09 08:25
Gosiu chyba Ci się pomyliło, bo ten poranek wygląda jak w Gorcach na wiosnę:)))

Ami
Ami - 2010-02-10 02:56
Gosia, Bartek, jesteście niesamowici!! właśnie z zapartym tchem przeczytałam całego bloga od momentu naszego spotkania w Czajowni...przychodzący mi na myśl pomysł skomentowania wpisów uznałam za śmieszny, ponieważ musiałabym o kilka sekund dłużej czekać na ciag dalszy opowieści, a żądza wciśnięcia "dalej" była silniejsza...więc zatrzymałam się dopiero, gdy zmusił mnie do tego koniec ostatniego wpisu:) ale coś mi mówi, że jeszcze nie raz wrócę do początku:) Keeeep writing!!

bartekigosia
bartekigosia - 2010-02-13 07:00
Gosia: dzieki :) Alez super wiedziec ze to co robimy sie komus podoba :) W jakis sposob mam wrazenie jakby iles osob z nami podrozowalo :)
A moze tak na serio przyjedziecie tu do nas na weekend? :D

Amii
Amii - 2010-03-01 21:43
tylko na weekend? ja na bardzo bardzoooo długo chcę!:))

Gosia, mogłabyś regularnie robić fotki Waszego namiotu z widokiem na okolicę? -w ramach samouczka dla podążających Waszymi śladami (mnie:) , którzy chcialiby się dowiedzieć w jakich miejscach się rozkłada namiot?

18.05.2010 - 03.10.2010

18.08.2009 - 23.12.2009