Geoblog.pl    bartekigosia    Podróże    Nowa Zelandia i ... New Zealand and ...    Kazdy rusza w swoja strone / Time to say good bye

Kazdy rusza w swoja strone / Time to say good bye

Nowa Zelandia
Nowa Zelandia, Helena Bay

Gosia:
Przepiekna lazurowa plaza otoczona zielonymi gorami. Tu maja po Bartka przyjechac ludki z Parku w ktorym ma odbywac praktyke. Spedzamy ostatnie 1,5 godziny razem. nastepnym razem zobaczymy sie w Polsce albo w Norwegii za jakies 2-3 miesiace. Ciezko mi sie rozstawac na tak dlugo choc z drugiej strony wiem ze tak jest najlepiej bo kazde z nas moze zrobic to o czym marzy a potem znow bedziemy spelniac razem nasze wspolne marzenia. Sympatyczna kobieta z synem z parku przyjezdza po Bartka a ja troszke chlipiac pod noskiem wracam do glownej drogi.

Bartek:
Nice beach :) Last 2 hours together - it's not easy to say: see you in 2-3 months... But that's what we have chosen. Each of us will do what we want to :) Gosia always dreamed about traveling in Asia, and for me it's enough :) I know I can travel more with Gosia with pleasure, but there are things which I want to do even more right now :)

Amii
Amii - 2010-03-31 22:54
to brzmi jak jedno z najsmutniejszych rozstań hollywoodzkich bohaterów:) cheer up, 2 miesiące zlecą w piorunującym tempie!
ps. bardzo podoba mi się, że potraficie się rozdzielić i robić rzeczy, które cieszą tylko 1 z Was, a wciąż jesteście razem

Amii
Amii - 2010-03-31 23:01
haha:) za wcześnie skomentowałam:) miałam 2tyg przerwę w czytaniu bloga i właśnie doszłam do momentu zjednoczenia:) (ps.cieszy mnie to!)

18.05.2010 - 03.10.2010

18.08.2009 - 23.12.2009